Końskie, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

stażysta-handlowiec poszukiwany!

końskie

Odpowiedz: rekrutacja.batero@gmail.com

Kielecka firma Batero sp.j., będąca liderem regionu świętokrzyskiego w branży łożyskowej oraz certyfikowanym dystrybutorem produktów SKF poszukuje do swojego oddziału w Końskich osoby na stanowisko &#8211; handlowie

Wymagania:
- status bezrobotnego
- mieszkaniec Końskich lub okolic (do 20 km)
- wykształcenie min. średnie
- obsługa komputera (MsOffice) i urządzeń biurowych
- motywacja do działania i zdobywania wiedzy
- umiejętność zadbania o swoje stanowisko pracy
- zdolności interpersonalne
- wiek: do 26 roku życia
- odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, systematyczność
- niekaralność
- doświadczenie - nie wymagane
- prawo jazdy, wiedza techniczna, znajomość jęz. obcego mile widziane

Obowiązki:
- obsługa klientów indywidualnych
- sporządzanie ofert handlowych
- utrzymywanie kontaktów z klientami strategicznymi
- współpraca z centralą firmy w Kielcach
- prace biurowe i magazynowe

Oferujemy:
- staż z możliwością stałego zatrudnienia
- przeszkolenie
- szkolenia zewnętrzne oferowane przez naszych partnerów handlowych
- miłą atmosferę
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.batero@gmail.com wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Dziękujemy za zainteresowanie, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Luty, 2010  19:07

Identyfikator: 151834

Wyświetleń: 3219